Cel

Zadaniem Platformy Współpracy Naukowej jest integracja pracy naukowej w ramach struktur Klubu 30, a w szerszym ujęciu wykorzystanie pełnego potencjału naszego środowiska.

Każdy Członek Klubu 30 może korzystać z dwóch głównych funkcji strony:

  • inicjowania wieloośrodkowych badań naukowych
  • i pisania wniosków o granty naukowe.

Wszyscy Użytkownicy Platformy mogą zainicjować nowy projekt naukowy lub zgłosić chęć udziału w toczących się już projektach. Pomysłodawca projektu naukowego ma również możliwość zaproszenia do udziału w projekcie badaczy spoza Klubu, co w założeniu ma pozwolić na dalszy rozwój współpracy międzyośrodkowej.

Zgodnie z pierwotnym założeniem, badania naukowe proponowane w ramach Platformy powinny charakteryzować się wysoką jakością i znajdować się w zaawansowanej fazie planowania, aby zagwarantować sprawną i efektywną współpracę między badaczami z różnych ośrodków.

Mamy nadzieję, że Platforma Współpracy Naukowej Klubu 30 przyczyni się do zacieśnienia wymiany naukowej w ramach struktur Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ROZUMIEM